لطفا منتظر باشید

درباره ما

نمایندگی سانگ یانگ شیراز

نمایندگی سانگ یانگ شیراز

ما معتقدیم که خرید و فروش خودرو باید ساده و لذت بخش باشد، نه زمان بر، پیچیده یا استرس زا.

جستجو خودرو

سابقه فعالیت نمایندگی سانگ یانگ شیراز

الف

از سال 1384

گروه خدماتی کورش خودرو با توکل بر خداوند بزرگ ، از سال 1384، فعالیت خود را از فروش و خدمات پس از فروش در برندهای مختلف مطرح، آغاز کرد و با هدف توسعه ی فعالیتهای خود را در زمینه خودرویی و ایجاد شبکه ی فروش و خدمات پس از فروش موفق در شیراز مهیا ، و ایجاد نمود.

طی ده سال گذشته با تکیه بر دانش روز و نیروهای کارآمد ، همزمان در بخش فروش خودرو و با کیفیت خودرو های سواری کره ای جنوبی،آلمانی،چینی توفیق و تجربه ی ارزشمندی را کسب نموده است.

با رویکرد وسیع و در پیش رو و چشم انداز بلند مدت داخلی و خارجی ،گروه صنعتی کورش خودرو سهم قابل توجهی را در ایجاد اشتغال، کارآفرینی وفروش محصولات با کیفیت سواری ، باتکنولوژی روز دنیا ، در کشور عزیزمان ایران ،رقم خواهد زد.

در این راستا مدیریت کلان و سیاستهای این گروه ، مبتنی بر سیاستهای اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران و چشم انداز کشور و راهبردهای خدماتی برای ایجاد بازار موفق داخلی و خارجی، خصوصاٌ در بخش تولید و صادرات برای توفیق وبالندگی ایران و ایرانی ، ترسیم و برنامه ریزی شده است.

شرکت کورش خودرو در سال 1384 تاسیس و فعالیتش را در زمینه فروش خودرو آغاز نمود.

ب

سال 1388

در سال 1388 شرکت کورش خودرو موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی سانگ یانگ کره جنوبی در شیراز گردید و بر همین اساس تمامی بسترهای مربوط به فروش و خدمات پس از فروش را فراهم آورد.

این شرکت با ایجاد زیر ساخت های لازم در حوزه های فروش و خدمات پس از فروش موفق گردید برند سانگ یانگ را پس از دو دوره حضور در ایران، به رتبه یک احیاء نماید. به همین منظور سازمان فروش و خدمات پس از فروش را در شیراز دکوهک نبش یاس یک بالغ بر 2000متر مربع و عاملیت های مجاز فروش و خدمات پس از فروش را در شیراز ،راه اندازی نموده است.

در حال حاضر تمامی خودروهای تولیدی شرکت سانگ یانگ توسط شرکت کورش خودرو در جنوب کشور به بازار داخل عرضه شده است.

نمایندگی سانگ یانگ در شیراز

خط تولید محصولات سانگ یانگ در داخل کشور

توجه به برنامه استراتژیک شرکت در حوزه فروش و تولید خودرو، و همچنین با توجه به تشدید تحریم های بین المللی، شرکت نورا موتور مقدمات ورود به عرصه تولید خودرو را پس از توافقات ابتدائی با شرکت سانگ یانگ، با اختصاص فضایی بالغ بر 90000متر مربع عرصه و 20000 متر مربع فضای مسقف با تمامی امکانات زیر ساختی در نزدیکی شهر قزوین، فراهم نموده است.

گروه خدماتی کورش خودرو با بهره مندی از نگاه استراتژیک توسعه ایی و مبنای توسعه ی پایدار در بحث بازرگانی و فروش و تامین قطعات در شیراز و درآینده نزدیک ، در استان های همجوار برای خودروهای سواری رویکرد جدی و برنامه ریزی مدونی را در دستورکار خود قرار داده است و توجه به برنامه های اقتصادی تولید محور، و مباحث اجتماعی و فرهنگی مرتبط بااین حوزه و ایجاد ارتباط موثر با اهالی فن، متخصصان ، مدیران موفق و توجه ویژه به مخاطبان و مشتریان خود و رویکرد فرهنگی اثر بخش با ارتباط با هنرمندان و فرهختیگان ،مفاخر و پیش کسوتان صنعت وفرهنگ ، پیوندفکری و عملیات قابل توجهی را ترسیم نموده است و با این نگاه چشم انداز خود را مبتنی بر سیاست های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور و مرتبط با چشم انداز نظام جمهوری اسلامی ایران بنا نهاده است.

کوروش خودرو نمایندگی سانگ یانگ در جنوب کشور

در راستای چشم انداز تولیدات گروه خدماتی کورش خودرو و ایجاد بازارهای موثر در سطح منطقه.... مطالعات وسیعی در دستور کار قرار گرفته است بی شک با حمایت مردم و وزارت صنعت ، معدن و تجارت می توان برای بدست آوردن بازار های موفق منطقه اقدامات اساسی و کارآمدی را فراهم نمود و این گروه صنعتی تفاهم و مراودات موثری برای انتقال تکنولوژی در بخش فروش سواری و خودرو های تجاری در ایران با کشور کره جنوبی و دیگر کشورها ، ایجاد نموده است.

نمایندگی تیوولی در شیراز
Top